VITAJTE

na stránke venovanej

BYLINKÁM a

REFLEXNEJ MASÁŽI CHODIDIEL

Chceli by ste vedieť spôsob, ako zlepšiť zdravie sebe a svojim blízkym prírodnou cestou?

...kedysi si ľudia neustále stimulovali body na chodidlách chôdzou bez topánok....

Chcem vidieť VIDEA S RECEPTAMI

Čo je to REFLEXNÁ MASÁŽ a

ako vám môže pomôcť?

Výborná prevencia

Kedysi ľudia chodili naboso a vôbec nebývali tak často chorí ako dnes. Masírovaním bodov na chodidlách dokážete zvýšiť imunitu celého tela. Vaše deti si to určite obľúbia.

PRVÁ POMOC, ktorú máte vždy so sebou

Ak sa stane vám, alebo niekomu z vašich blízkych úraz, stláčaním bodu nervovej sústavy na chodidle dokážete zabrániť šoku, ktorý vzniká pri úraze. Dokonca existuje bod, ktorým preberiete človeka z bezvedomia. Odskúšané v praxi, naozaj to funguje.

POMOCNÁ TERAPIA

Ak už robíte nejakú liečbu , reflexná masáž je veľmi dobrou pomocnou terapiou. Pomôže vám nielen odstrániť bolesť, ale veľmi často aj nájsť príčinu vášho problému. Viac si môžete prečítať v BLOGU, ktorý nájdete v hornom menu.

Zdá sa vám to nemožné? Neveríte, že by to mohlo fungovať?

 

Prečítajte si skutočné príbehy a skúsenosti ľudí s reflexnou masážou.

 

Na reflexnú masáž chodidiel chodím pravidelne. Niekoľko dní pred masážou ma pobolievalo v podbrušku. Bola som u svojej obvodnej lekárky, ktorá mi povedala, že sa jedná o zápal močového mechúra. Ale ja som žiadne problémy s močením nemala. Pri reflexnej diagnostike z chodidiel mi nereagovala plôška močového mechúra, ale ľavého vaječníka. A naozaj moja gynekologička potvrdila, že sa nejedná o zápal mechúra, ale zápal ľavého vaječníka.

Zuzana S.pravidelná klientka

Už niekoľko rokov trpím astmou. Na reflexnú masáž chodidiel chodím tak raz za mesiac. V období, kedy bolo pre mňa vo vzduchu veľa alergénov sa mi dýchalo omnoho ťažšie ako inokedy. V deň masáže bolo moje hrdlo stiahnuté a vyzeralo to, že astmatický záchvat nenechá na seba dlho čakať. Už počas masáže sa moje hrdlo uvoľnilo, dych bol pokojný a odchádzala som na moje prekvapenie bez ťažkostí.

Lucia K.pravidelná klientka

Absolvoval som kurz reflexnej masáže. Okrem iných bodov sme sa učili aj bod, ktorý dokáže zharmonizovať celé telo a zabrániť šoku pri úraze. Som tréner bojového športu a o nejaký čas som si mohol vyskúšať v praxi, ako to funguje. Jednému z mojich žiakov sa podarilo seknúť do obočia. Hneď ako sme zastavili krvácanie sa dotyčný roztriasol a začal chytať posttraumatický šok. Zatláčal som mu spomínaný bod na chodidle. Chlapec sa do niekoľkých minút upokojil a k žiadnemu šoku nedošlo.

Michal B. www.seigokan.skúčastník kurzu,
CHCETE ZISTIŤ ČI TO NAOZAJ FUNGUJE? Kliknite, dozviete sa viac.

Prečítajte si najnovšie články na BLOGU

IMG_20170501_125845

Ako vám včela môže pomôcť zistiť, kde máte zdravotný problém?

Aj vy radi beháte bosí? "Bosí!? Ešte to tak, čo keby som náhodou stúpil na nejakú včelu…

celý článek
bylinky

TIP na BYLINKOVÚ DOVOLENKU

Viete čo je za týmito veľkými dverami? Raj pre bylinkárov. Predstavte si, že dovolenkujete na chalupe v…

celý článek
kašeľ - skorocel

Skorocel kopijovitý - liek na kašeľ

Už ste skúšali, popíjať pri kašli skorocelový čaj a kašeľ stále nie a nie prestať? Viete v…

celý článek