Hľadáte spôsob ako sa cítiť lepšie, ale neviete kde začať?

NOHY MÁME VŽDY SO SEBOU

A BYLINKY RASTÚ VŠADE OKOLO NÁS

Dozviete sa, ako sa pomocou nich môžete s láskou starať o svoje telo.

TELO JE AKO RODINA

Keď sa nedarí jednému jej členovi, stabilita a harmónia je narušená v celej rodine. Tak je to aj v našom tele. Ak sa oslabí jeden orgán, prejaví sa to na celom tele.  Už necítime vitalitu, energiu a zdravie.

AK SÚ ORGÁNY OSLABENÉ

Tak ako člen rodiny dáva signály dopredu, keď niečo nie je v poriadku (zádumčivosť, mrzutosť...),  tak aj vaše telo hlási dlhú dobu dopredu, že niektorý orgán začína byť oslabený. Môžete pociťovať únavu, začnú vám vypadávať vlasy, tvoriť sa modriny, bolieť určité body na chodidlách, nie ste tak povediac "vo svojej koži". Ak signálom porozumiete včas, dokážete svoje telo včas posilniť a nemusí nastať väčšia porucha.

Vedieť ako si pomôcť, neznamená nikdy neochorieť.

Vedieť ako si pomôcť, znamená necítiť sa bezmocne a mať poruke pomocníkov, vďaka ktorým si dokážete  rýchlo a účinne zmierniť priebeh nemoci, uzdraviť sa alebo sa jej už v začiatkoch vyhnúť.

SÚ TRI SKUPINY ĽUDÍ

Prvú skupinu tvoria tí, čo nevnímajú signály svojho tela, sú na seba hrdí, že aj napriek únave majú nasadené vysoké pracovné tempo a veľmi často hovoria túto vetu:

"Predstavte si, z ničoho nič som ochorel."

Druhú skupinu tvoria tí, čo vnímajú, že sa s nimi niečo deje, ale nehľadajú príčinu ich problémov. Hovoria si často túto vetu:

"Ešte to nie je také zlé, iní sú na tom omnoho horšie. Dá sa to vydržať."

Tretiu skupinu tvoria bdelí ľudia, ktorí vnímajú svoje pocity a rozumejú signálom svojho tela. Čo robia títo ľudia inak? Sú ochotní učiť sa a s láskou venovať starostlivosť a čas nielen iným, ale aj sebe, pretože:

...vedia, ako je to žiť v tele, ktoré je vitálne a plné energie.

KU KTOREJ SKUPINE PATRÍTE VY?

Možno ste si práve s pocitom smútku a bezmocnosti uvedomili, že sa teraz nachádzate v prvých dvoch skupinách a chceli by ste patriť do tej tretej.  Skúste sa zamyslieť nad týmito otázkami:

"Kto rozhodol o tom, v ktorej skupine som teraz?"

"Kto rozhodne o tom, v ktorej skupine môžem byť zajtra?"

JE LEN JEDINÝ ČLOVEK, KTORÝ ROZHODUJE O TOM,

AKO SA BUDETE CÍTIŤ A TO STE VY SAMI.

ČO SOM PRE VÁS NA CESTU SPOZNÁVANIA PRIPRAVILA?

ONLINE PROGRAM

Praktický ONLINE KURZ, v ktorom sa krok za krokom naučíte kde je aký bod na chodidle a ako ho masírovať.

Zostava na zharmonizovanie tela +  bylinkové kúpele nôh.

EBOOK ZADARMO

Čo všetko sa môžete dozvedieť o svojom zdraví z chodidiel.

Ako zbierať-spracovávať a uskladňovať bylinky + UNIVERZÁLNY RECEPTÁR

Volám sa Anna Hyčková. Reflexnej masáži chodidiel,  objavovaniu súvislostí v tele a bylinkám sa venujem viac ako 15 rokov. Ak máte pocit, že sme naladení na rovnakú vlnu a chcete sa vydať na cestu spoznávania so mnou, rada vás ňou budem sprevádzať.