dotyk bylinky

...inšpirácie z prírody...

Ako vám včela môže pomôcť zistiť, kde máte zdravotný problém?

IMG_20170501_125845

Aj vy radi beháte bosí?

„Bosí!? Ešte to tak, čo keby som náhodou stúpil na nejakú včelu a uštipla by ma?“

Všimli ste si, že malé deti, vždy keď môžu, vyzujú si topánky a je im jedno, že cupkajú po tráve alebo po kamienkoch. Na včely, ani len nepomyslia.  Také isté boli aj moje deti. 

Raz, keď mal starší syn 3 roky, behal ako vždy po tráve bosí.  Zrazu veľký plač a krik. Stúpil na včelu, ktorá ho uštipla. Ja, ako vzorná matka, som dieťa hneď ratovala. Predtým ako som mu žihadlo vybrala, pozrela som si na plagáte reflexných zón, do akej plôšky ho včela pichla. A viete prečo ma to napadlo?

Keď som bola na kurze reflexnej masáže chodidiel, lektor nám povedal vetu, ktorá bola natoľko bláznivá, že si ju pamätám až doteraz:

„Ani kamienok vám nikdy do topánky nevbehne náhodou,  ani včela vás nikdy neuštipne náhodou.

Deje sa to vtedy, ak potrebujete postimulovať cez chodidlá nejaký orgán. Treba im pekne poďakovať.“

To je, ale poriadny úlet, pomyslela som si. No keď prišla situácia s bodnutím včelou, začalo mi to dávať zmysel. Viete kde uštipla môjho syna, ktorý mal v tom čase veľké problémy s trávením?

Presne do stredu reflexnej plôšky žalúdka na chodidle………

Nech sa vám to zdá akokoľvek uletené, odvtedy som už zaznamenala viac takých prípadov. A teraz, keď mi vbehne kameň do topánky, nenadávam. Pekne sa mu poďakujem za to, že sa mi vďaka nemu postimulovaním cez chodidlo, prekrvili vnútorné orgány.

levanduľa

 Zaujala vás táto téma?

Chcete sa dozvedieť viac o bylinkách a reflexnej masáži chodidiel?
chcem ísť na hlavnú stránku

Anna Hyčková
Nohy máme vždy so sebou a bylinky rastú všade okolo nás. Ukážem vám, ako ich používať pre naše zdravie." Môj príbeh si môžete prečítať tu >>

ONLINE PROGRAM

DIAGNOSTIKA Z CHODIDLA

EBOOK ZADARMO

Komentáře