BYLINKOVÁ ŽIVÁ VODA

fialková voda

Určite ste už ochutnali „prírodné“ bylinkové vody v PET fľašiach. Moc toho s prírodou nemajú spoločné, akurát tak vtedy, ak ich budete piť na ceste po prírode :).

Jeden známy nám rozprával, ako sa takéto vody vyrábajú.  Naša úžasná pramenitá voda sa najprv zbaví prírodných minerálov. Asi preto, aby sa nikto nesťažoval, že mu minerály plávajú na dne fľaše a musí sa na ne pozerať.  Pamätáte sa ako sa kedysi predávala minerálna voda len v sklenených  fľašiach a na dne každej fľašky boli usadeniny z prírodných minerálov? Pre tých mladšie narodených – nie,  nie je to žiadne science fiction, naozaj to tak bolo.

Potom voda prejde špeciálnym žiarením, ktoré pozabíja všetky baktérie a samozrejme aj všetko ostatné, aby sa nepokazila a vydržala čo najdlhšie. A na záver, vložia do nej sladidlá a bylinné esencie, ktoré sa tvária, že sú prírodné. Najprírodnejšia je nálepka na obale fľaše s pekným obrázkom.

Čo  keby sme si urobili za pár minút 

PRÍRODNÚ BYLINKOVÚ VODU,

v ktorej je množstvo naozajstných živých minerálov a vitamínov z prírody?

Naplníme si džbán vodou, vložíme niekoľko koliesok citrónu, ktorý sme predtým poumývali a bylinky podľa chuti. Teraz kvitnú fialky, ale môžete ich skombinovať aj  s medovkou, mätou, žíhľavou, materinou dúškou.  Podľa svojej fantázie.  Má úžasnú chuť byliniek a určite vás osvieži. Pre tých, ktorí majú radi vody sladené, stačí pridať  lyžičku medu a

bylinková voda

je hotová.

VLOŽTE EMAIL A STIAHNITE SI ZADARMO

Nohy máme vždy so sebou a bylinky rastú všade okolo nás. Ukážem vám, ako ich používať pre naše zdravie." Môj príbeh si môžete prečítať tu >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • ŤAHÁKY NA POUŽÍVANIE BYLINIEK A BODOV NA CHODIDLÁCH

    Jednoduchá, rýchla a praktická pomôcka, ktorá vám pomôže zorientovať sa pri výbere vhodných byliniek a bodov na chodidle. Presne podľa toho, čo na svojom tele práve potrebujete zharmonizovať.

  • Ako zharmonizovať celé telo cez chodidlá
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky