dotyk bylinky

...inšpirácie z prírody...

Kurz naživo: REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL: 25.-26. jún 2021

DIAGNOSTIKA Z CHODIDLA

Chcete porozumieť tomu, čo vám hovorí vaše telo, bolestivou plôškou cez chodidlá?

  • Na základe bolesti bodov na chodidle a zmeneného tkaniva pod prstom zistím, ktoré z orgánov máte vo vašom tele oslabené.
  • Spoločne budeme hľadať príčinu, čím ste si ich oslabili.
  • Na záver vám ukážem, ako ich môžete posilniť.

Spôsob, ktorým sa dá pomocou stláčania bodov na chodidle zistiť, v akom stave sú naše vnútorné orgány.

Naše chodidlá sú ako panel s kontrolkami, ktoré neblikajú, ale svojou bolestivosťou a zmenou tkaniva hlásia, keď je niektorý z orgánov oslabený.

Prečítajte si skúsenosti klientov s reflexnou masážou chodidiel.

Na reflexnú masáž chodidiel chodím pravidelne. Niekoľko dní pred masážou ma pobolievalo v podbrušku. Bola som u svojej obvodnej lekárky, ktorá mi povedala, že sa jedná o zápal močového mechúra. Ale ja som žiadne problémy s močením nemala. Pri reflexnej diagnostike z chodidiel mi nereagovala plôška močového mechúra, ale ľavého vaječníka. A naozaj moja gynekologička potvrdila, že sa nejedná o zápal mechúra, ale zápal ľavého vaječníka.

Zuzana S.pravidelná klientka

Už niekoľko rokov trpím astmou. Na reflexnú masáž chodidiel chodím tak raz za mesiac. V období, kedy bolo pre mňa vo vzduchu veľa alergénov sa mi dýchalo omnoho ťažšie ako inokedy. V deň masáže bolo moje hrdlo stiahnuté a vyzeralo to, že astmatický záchvat nenechá na seba dlho čakať. Už počas masáže sa moje hrdlo uvoľnilo, dych bol pokojný a odchádzala som na moje prekvapenie bez ťažkostí.

Lucia K.pravidelná klientka

Absolvoval som kurz reflexnej masáže. Okrem iných bodov sme sa učili aj bod, ktorý dokáže zharmonizovať celé telo a zabrániť šoku pri úraze. Som tréner bojového športu a o nejaký čas som si mohol vyskúšať v praxi, ako to funguje. Jednému z mojich žiakov sa podarilo seknúť do obočia. Hneď ako sme zastavili krvácanie sa dotyčný roztriasol a začal chytať posttraumatický šok. Zatláčal som mu spomínaný bod na chodidle. Chlapec sa do niekoľkých minút upokojil a k žiadnemu šoku nedošlo.

Michal B. www.seigokan.skúčastník kurzu,