Kedysi boli ľudia omnoho zdravší, jedna z vecí, ktorú robili bolo, že neustále stimulovali svoje telo cez chodidlá bosou chôdzou.

Objavte jednoduchý spôsob, vďaka ktorému môžete podporiť svoje zdravie.

Účinky sú veľmi prospešné pre celé telo.

Dostali sme "Mercedes" - naše TELO,

naučte sa, ako mu lepšie porozumieť cez kontrolky, ktoré máte na svojich chodidlách.

Vedeli ste o tom, že chodidlá nie sú len na chodenie? 

Nohy sú ako zrkadlo celého tela.  Neverili by ste, čo všetko sa z nich dá zistiť o našom zdraví. 

Keď viete, kde sa ktorý bod nachádza, môžete sa cielene a efektívne zamerať na konkrétnu časť vášho tela. Podľa toho, čo práve potrebujete posilniť.

Zvládnuť túto techniku môžete v pohodlí svojho domova.

V ČASE, KTORÝ VÁM VYHOVUJE

S ĽUĎMI, KTORÝCH POZNÁTE

TEMPOM, KTORÉ SI VY SAMI URČÍTE

Pripravila som pre vás:

ONLINE KURZ PRÍRODNÉ KÚRY CEZ CHODIDLÁ

Tento kurz bude pre vás prínosom ak:

 • ste masér, alebo pedikérka a chceli by ste zväčšiť počet svojich klientov a rozšíriť svoju ponuku o vyhľadávaný produkt
 • ak sa nechcete voziť v "mercedese", o ktorom nič neviete a  zaujíma vás celistvý prístup k ľudskému telu, chcete preň niečo urobiť a  naučiť sa porozumieť signálom, ktoré vám vaše telo vysiela
 • máte nepokojné detičky, ktoré nechcú spávať a  chcete nájsť spôsob ako ich skľudniť
 • máte zdravotné problémy a hľadáte prírodnú cestu, ktorou by ste ich dokázali zmierniť, alebo odstrániť
 • hľadáte nenáročný, lacný, ale pritom účinný spôsob ako si vyčistiť hlavu, kompenzovať stres, spoznať nových ľudí na rovnakej vlne a zharmonizovať nielen telo, ale aj psychiku
 • sa cítite dobre a chcete si tento stav udržať čo najdlhšie

Aké sú hlavné benefity tohto kurzu a čo vďaka nemu získate?

 • Získate iný pohľad na zdravie, začnete viac vidieť súvislosti. To vám umožní riešiť príčinu problému a nie len následky.
 • Naučíte sa vnímať signály, ktoré vám dáva vaše telo cez chodidlá, keď mu niečo chýba. Už nebudete nevedomý.
 • Masáž chodidiel dokáže upokojiť aj "neposedné" detičky a vytvoriť príjemný spoločný zážitok.
 • Naučíte sa masáž chodidiel, ktorou budete môcť harmonizovať seba a aj svojich blízkych.
 • Rozšíri sa počet vaších klientov, masáž chodidiel je medzi klientami veľmi obľúbená.
 • Podporíte svoje zdravie a tým sa začnete cítiť vitálnejšie a budete mať viac energie.
 • Naučíte sa pripravovať rôzne bylinné kúpeľe podľa toho, aký problém práve potrebujete riešiť.
  (pri nachladnutí, pri bolesti v päte, pri opuchoch končatín, pre reumatickej artritíde, pri potení, po bratí antibiotík, pri kŕčoch v nohách)

Kto pre vás kurz pripravil a čo na vás v ňom čaká

Ako to konkrétne vyzerá v online kurze

Je pre vás pripravených 8 videí, spolu  majú 88 minút. Vďaka ním sa dozviete, ako zázračne je naše telo prepojené s chodidlami a čo všetko cez ne môžete ovplyvňovať.

Prvých 7 videí je natočených s komentárom, kde vám krok po kroku detailne vysvetlím postup.

1. VIDEO čas v minútach 7:27

V tomto videu si vysvetlíme, ako reflexná masáž funguje a pre "neveriacich Tomášov" sú pripravené hneď dva body, ktoré si môžete vyskúšať.

2. VIDEO + BONUS                čas v minútach 4:20

Toto je veľmi dôležité video, v ktorom sa dozviete, kedy reflexnú masáž môžete robiť a v akých prípadoch nie je vhodná. BONUS je karta na vytlačenie, na ktorej sú všetky otázky pred masážou.

3.VIDEO + BONUS                       čas v minútach 10:50

Bonusové video, ktoré vám pomôže pochopiť, kde sa aký bod nachádza na chodidle - jednoducho, logicky, bez zbytočných zložitostí. Ako BONUS k tomuto videu si môžete stiahnuť pracovnú mapku reflexných bodov, na ktorej máte všetky body pekne pokope.

4. VIDEO čas v minútach 8:37

Cez naše prsty premasírujeme celú hlavu, aj všetko čo máme na nej a v nej a ukážeme si, ako cez prsty môžete uvoľniť krk a šijové svaly.

 

5.VIDEO čas v minútach 5:42

Na priehlavkoch premasírujeme reflexné plôšky pľúc, priedušiek, horný a dolný lymfatický systém. Na pätovej kosti budeme masírovať reflexnú plôšku maternice.

6.VIDEO + BONUS                 čas v minútach 4:37

Na vnútornej strane chodidiel premasírujeme celú chrbticu a na vonkajšej kĺby nášho tela. BONUS k tomuto videu - obrázok chrbtice rozdelenej podľa jednotlivých stavcov, ich počet, slovenský a latinský názov.

7.VIDEO čas v minútach 9:08

Zospodu na chodidle premasírujeme všetky vnútorne orgány. Štítnu žľazu, trapézové svaly,  tráviaci systém, obličky a aj celú panvu.

8.VIDEO  čas v minútach 39:27

V záverečnom videu je pripravená celá zostava, podľa ktorej dokážete hravo pomasírovať obidve chodidlá, ako ozajstný profesionál.

Počas posledného 8.videa vás nebudem rušiť svojim komentárom, bude vám hrať príjemná hudba a pri jednotlivých miestach sa budú na obrazovke objavovať nápisy, aby ste vedeli, čo práve masírujete.

DARČEK PRE VÁS

Voňavý bylinkový receptár

Recepty na bylinkové kúpele, ktoré si môžete vytlačiť  a použiť kedykoľvek aj keď nebudete pri počítači. Môžete ich mať vždy poruke, podľa toho, čo budete potrebovať práve riešiť. Nájdete tam bylinkový kúpeľ:

 • pri potení
 • po bratí antibiotík
 • pri reumatickej artritíde
 • pri nachladnutí
 • pri bolesti v päte
 • pri kŕčoch v nohách
 • pri opuchoch

Prečítajte si, čo na to hovoria tí, ktorí už kurz absolvovali

Jana Ohanková, autorka projektu OBUJ SE DO CHÚZE, www.janaohankova.cz

"Hanka v tomto kurze nádherne skĺbila kurz reflexnej terapie chodidiel a vnútornej pohody. Srší z neho ako profesionalita, tak pohoda a láska. Na tomto kurze si veľmi cením to, že kľud a pohodu vám Hanka naozaj predá. Zároveň sa veľmi starostlivo venuje výuke. Jednotlivé moduly sú starostlivo pripravené a vhodné pre začiatočníkov (ako som ja). Vrelo kurz doporučujem všetkým, ktorí chcú podporiť svoje zdravie, pohladiť svoje nohy a svoje srdce."

Václav Vocásek,    www.osmbrokatu.cz

Kurz se mi moc líbil. Vše je jasně a jednoduše vysvětlené. Obrazové zobrazení je velice přehledné a vede k pochopení pricipů. Podle praktických ukázek je možné poznatky okamžitě využít. Postupy v kurzu ovlivňují celkové zdraví člověka (účinky jsou velice příjemné). Působí na vnitřní orgány, klouby, páteř, imunitu atd. Velice užitečný kurz, který vřele doporučuji.

Vlaďka Botlíková, www.vladanabotlikova.cz

On-line kurz Dotyk na chodidle je výborný jednak pro ty z vás, kdo chcete členům své rodiny nebo svým přátelům dopřát skrze reflexní masáž chodidel nevšední zážitek. Tedy nejen udělat opravdu dobře vašim blízkým, ale naučit se hodně i vy sami, také o svých chodidlech. Hned úvod je dobře strukturovaný, dozvíte se zde dobře uchopitelnou formou, jak vlastně reflexní masáž funguje a proč je důležité stimulování bodů na chodidlech. Jednotlivá videa provádějící celou masáží, jsou dobře zpracovaná: je vidět "pod ruku", jak se má noha uchopit a jak přesně jednotlivé hmaty provést. Co se mi opravdu moc líbí, je bonus, jak najdeme jednotlivé orgány na chodidle. Toto video je krásně přehledné, vizuálně zapamatovatelné a člověk se opravdu naučí, kde na nártu či chodidle se který orgán promítá. Znalost reflexní masáže nohou je velmi užitečná každému, koho zajímá zdraví nohou. A podle Aniččina kurzu se to opravdu dobře naučíte.

 CENA za neobmedzený vstup do ONLINE KURZU je

70,- Eur 

Možno vás napádajú tieto otázky:

Je online kurz dobrá voľba? Naučím sa to aj bez lektora?

 • - tým, že sa k materiálom môžete vracať ako často budete chcieť, vám neunikne žiadny detail
 • - videá si môžete pozrieť toľkokrát, koľko budete potrebovať
 • - idete svojim vlastným tempom
 • - každý deň bude pre vás sprístupnená nová lekcia, ktorej sa môžete venovať v čase, ktorý vyhovuje vám bez cestovania, na mieste, kde   sa cítite príjemne
 • - ak by ste predsa len cítili, že chcete mať pri sebe lektora, môžete sa prihlásiť sa na kurz reflexnej masáže naživo, ktorý nájdete v ponuke v hlavnom menu PRÍRODNÉ KÚRY

Zvládnem to aj keď som začiatočník a o reflexnej masáži počujem prvý krát?

 • - nemusíte byť profesionálny masér, aby ste dokázali urobiť masáž chodidiel
 • - najdôležitejšie je mať chuť a nájsť si čas na to, aby ste si pozorne prezreli všetky videá a popritom masírovali nohy vašich blízkych, nič vám nebráni v tom, aby ste urobili rovnakú masáž ako profesionálny masér

Mám strach, nemôžem touto masážou niekomu ublížiť?

 • - ničoho sa nebojte,  hneď v druhom videu sa dozviete, kedy reflexnú masáž nie je vhodné robiť
 • - zostava, ktorú sa počas tohto kurzu naučíte je harmonizačná, ak ju budete robiť presne podľa návodu, krásne ňou zharmonizujete celé telo a nielen to, uvoľníte ňou aj emócie, ktoré má väčšina z nás zablokované
 • - v miestach, kde bude na chodidle ostrá, bodavá bolesť, budete masírovať jemnejšie a naopak na miestach, kde bolesť nebude môžete masírovať silnejšie

Môžem pomôcť sebe alebo svojim blízkym touto masážou aj pri zdravotných problémoch?

 • - áno môžete, táto masáž sa dá využiť aj ako podporný prostriedok pri rôznych zdravotných problémoch, ale hlavne na zharmonizovanie celého tela
 • - konkrétne zdravotné problémy a ukážky použitia reflexnej masáže pri nich, sa preberajú na živom kurze, ktorý nájdete v hornom menu KURZY

Som masér a chcel by som túto masáž využívať aj pre svojich klientov, ako získam certifikát?

 • certifikát môžete získať  osobne na živom kurze, viac podrobností o obsahu kurzu nájdete v hornom menu PRÍRODNE KÚRY

Ako často môžem túto masáž robiť?

 • pokojne aj každý deň, ale asi vo všetkom platí zlaté pravidlo "Nič netreba preháňať." Oveľa účinnejšie je ak niečo robíte pravidelne a v kratšom časovom úseku, ako keby ste to robili dlho a  len  raz za čas.

Nebudú ma z toho bolieť prsty?

 • - na začiatku to robte jemne a tlak prispôsobte sile vašich prstov
 • - veľkou výhodou je, že ak budete masírovať pravidelne, o nejaký čas pocítite, ako vaše prsty zosilnejú a to vám pomôže aj pri iných činnostiach

Napíšte mi

Keďže sa počas dňa venujem klientom, nemôžem dvíhať telefóny, svoje otázky mi môžete napísať na túto emailovú adresu:

annahyckova@dotykbylinky.sk

rada vám na ne odpoviem.

KONTAKT

Kúpou tohto kurzu získate:

 • 8x VIDEO spolu 88 minút
  - s detailnými ukážkami reflexnej masáže chodidiel spolu s výkladom
 • BONUS č. 1
  - kartu OTÁZKY PRED MASÁŽOU
 • BONUS č. 2
  - PLAGÁT REFLEXNÝCH BODOV NA CHODIDLE formát A5
 • BONUS č. 3
  - kartu ROZDELENIE CHRBTICE, na ktorej je vyobrazené rozdelenie chrbtice s jej jednotlivými názvami /slovensky, latinsky/ a počtom stavcov
 • BONUS č. 4
  -Voňavý BYLINKOVÝ RECEPTÁR - pri rôznych zdravotných problémoch. Praktické karty na vytlačenie, ktoré môžete kedykoľvek použiť aj bez prístupu na PC

Máte radšej stretnutie naživo?

Uprednostňujete učenie sa pomocou individuálneho prístupu lektorky, ktorá vám všetko osobne ukáže?

OSOBNE SA VÁM BUDEM VENOVAŤ A PRAKTICKY UKAZOVAŤ, KÝM SA TO NENAUČÍTE

STRETNETE SA S ĽUĎMI, KTORÍ OBOHATIA VÁŠ ŽIVOT

POCÍTITE ÚČINKY TEJTO MASÁŽE SAMI NA SEBE

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Po absolvovaní 2-dňového kurzu, budete presne vedieť, kde sa nachádza 30 najdôležitejších reflexných bodov. Som si tým istá a preto vám dávam 100% GARANCIU vrátenia peňazí.