Praktický online kurz, v ktorom sa krok za krokom naučíte, kde je aký bod na chodidle a ako ho masírovať, aby ste sa cítili lepšie.

 

DOTYK NA CHODIDLE

reflexná masáž chodidiel

Kedysi boli ľudia omnoho zdravší, jedna z vecí, ktorú robili bolo, že si neustále stimulovali svoje telo cez chodidlá bosou chôdzou.

Objavte aj vy jednoduchý spôsob, vďaka ktorému môžete podporiť svoje zdravie.

Nohy sú ako zrkadlo do celého tela.  Neverili by ste, čo všetko sa z nich dá zistiť o našom zdraví

Vedeli ste o tom, že chodidlá nie sú len na chodenie? Telo vám cez ne dokáže hlásiť dopredu, čo sa deje v jeho vnútri.

DOTYK NA CHODIDLE  - REFLEXNÁ MASÁŽ

Čo je to a ako vám môže pomôcť?

 

VÝBORNÁ PREVENCIA

Stláčaním bodov na chodidlách dokážete prekrviť všetky orgány v tele. Čo je prekrvené, to je vyživené a nebolí. Cez body na chodidlách sa dá dlhú dobu dopredu zistiť, keď je niektorý z vaších orgánov oslabený.

PRVÁ POMOC, ktorú máte vždy so sebou

Nohy máme vždy so sebou :). Keď sa necítite dobre a potrebujete zistiť, čo sa deje, stačí nájsť na chodidle bolestivé miesto. Ak viete, ktorý bod ovplyvňuje aký orgán, ľahko zistíte, čo vám spôsobuje bolesť. Pomocou stláčania dokážete podráždený orgán upokojiť.

POMOCNÁ TERAPIA

Ak už robíte nejakú liečbu , reflexná masáž je veľmi dobrou pomocnou terapiou. Pomôže vám zmierniť bolesť a veľmi často aj nájsť príčinu vášho problému. Viac si môžete prečítať v RECENZIACH, ktoré nájdete v hornom menu.

Dostali sme "Mercedes" - naše TELO,

môžete sa naučiť, ako mu lepšie porozumieť cez kontrolky, ktoré máte na svojich chodidlách.

Pripravila som pre vás 8 videí, vďaka ktorým sa naučíte ako si sami môžete cez jednotlivé body na chodidlách zharmonizovať celé telo.

Zvládnuť túto techniku môžete v pohodlí svojho domova.

V ČASE, KTORÝ VÁM VYHOVUJE

S ĽUĎMI, KTORÝCH POZNÁTE

TEMPOM, KTORÉ SI VY SAMI URČÍTE

Tento kurz bude pre vás prínosom ak:

 • hľadáte nenáročný, lacný, ale pritom účinný spôsob ako si posilniť zdravie, harmonizovať psychiku, výhoda je, že nohy máte neustále pri sebe
 • máte zdravotné problémy a hľadáte prírodnú cestu, ktorou by ste ich dokázali zmierniť, alebo odstrániť
 • ak sa nechcete voziť v "mercedese", o ktorom nič neviete a  chcete sa oň s láskou postarať, len neviete ako začať

Cena: 70,- Eur

Aké sú hlavné benefity tohto kurzu a čo vďaka nemu získate?

 • Získate iný pohľad na zdravie, začnete viac vidieť súvislosti. To vám umožní riešiť príčinu problému a nie len následky.
 • Naučíte sa vnímať signály, ktoré vám dáva vaše telo cez chodidlá, keď mu niečo chýba. Už nebudete nevedomý.
 • Masáž chodidiel dokáže upokojiť aj "neposedné" detičky a vytvoriť príjemný spoločný zážitok.
 • Naučíte sa masáž chodidiel, ktorou budete môcť harmonizovať seba a aj svojich blízkych.
 • Rozšíri sa počet vaších klientov, masáž chodidiel je medzi klientami veľmi obľúbená.
 • Podporíte svoje zdravie a tým sa začnete cítiť vitálnejšie a budete mať viac energie.
 • Naučíte sa pripravovať rôzne bylinné kúpeľe podľa toho, aký problém práve potrebujete riešiť.
  (pri nachladnutí, pri bolesti v päte, pri opuchoch končatín, pre reumatickej artritíde, pri potení, po bratí antibiotík, pri kŕčoch v nohách)

Kto pre vás kurz pripravil a čo na vás v ňom čaká

Anna Hyčková

Viac ako 15 rokov sa venujem klientom a pomáham im zlepšovať zdravie pomocou masáži, reflexnej diagnostiky a byliniek. Spoločne objavujeme, čo je príčinou ich problémov a hľadáme riešenia šité na mieru.  Rada vám ukážem ako sa pomocou byliniek a reflexnej masáže chodidiel môžete s láskou starať o svoje telo. 

Je pre vás pripravených 8 videí, spolu  majú 88 minút. Vďaka ním sa dozviete, ako zázračne je naše telo prepojené s chodidlami a čo všetko cez ne môžete ovplyvňovať.

Prvých 7 videí je  s komentárom, kde vám krok po kroku detailne vysvetlím postup.

DARČEK, KTORÝ JE PRIPRAVENÝ V ONLINE PROGRAME

Voňavý bylinkový receptár

Recepty na bylinkové kúpele, ktoré si môžete vytlačiť  a použiť kedykoľvek aj keď nebudete pri počítači. Môžete ich mať vždy poruke, podľa toho, čo budete potrebovať práve riešiť. Nájdete tam bylinkový kúpeľ:

 • pri potení
 • po bratí antibiotík
 • pri reumatickej artritíde
 • pri nachladnutí
 • pri bolesti v päte
 • pri kŕčoch v nohách
 • pri opuchoch

Cena: 70,- Eur

Prečítajte si, čo na to hovoria tí, ktorí už kurz absolvovali

Jana Ohanková, autorka projektu OBUJ SE DO CHÚZE, www.janaohankova.cz

"Hanka v tomto kurze nádherne skĺbila kurz reflexnej terapie chodidiel a vnútornej pohody. Srší z neho ako profesionalita, tak pohoda a láska. Na tomto kurze si veľmi cením to, že kľud a pohodu vám Hanka naozaj predá. Zároveň sa veľmi starostlivo venuje výuke. Jednotlivé moduly sú starostlivo pripravené a vhodné pre začiatočníkov (ako som ja). Vrelo kurz doporučujem všetkým, ktorí chcú podporiť svoje zdravie, pohladiť svoje nohy a svoje srdce."

Václav Vocásek,    www.osmbrokatu.cz

Kurz se mi moc líbil. Vše je jasně a jednoduše vysvětlené. Obrazové zobrazení je velice přehledné a vede k pochopení pricipů. Podle praktických ukázek je možné poznatky okamžitě využít. Postupy v kurzu ovlivňují celkové zdraví člověka (účinky jsou velice příjemné). Působí na vnitřní orgány, klouby, páteř, imunitu atd. Velice užitečný kurz, který vřele doporučuji.

Vlaďka Botlíková, www.vladanabotlikova.cz

On-line kurz Dotyk na chodidle je výborný jednak pro ty z vás, kdo chcete členům své rodiny nebo svým přátelům dopřát skrze reflexní masáž chodidel nevšední zážitek. Tedy nejen udělat opravdu dobře vašim blízkým, ale naučit se hodně i vy sami, také o svých chodidlech. Hned úvod je dobře strukturovaný, dozvíte se zde dobře uchopitelnou formou, jak vlastně reflexní masáž funguje a proč je důležité stimulování bodů na chodidlech. Jednotlivá videa provádějící celou masáží, jsou dobře zpracovaná: je vidět "pod ruku", jak se má noha uchopit a jak přesně jednotlivé hmaty provést. Co se mi opravdu moc líbí, je bonus, jak najdeme jednotlivé orgány na chodidle. Toto video je krásně přehledné, vizuálně zapamatovatelné a člověk se opravdu naučí, kde na nártu či chodidle se který orgán promítá. Znalost reflexní masáže nohou je velmi užitečná každému, koho zajímá zdraví nohou. A podle Aniččina kurzu se to opravdu dobře naučíte.

 CENA za časovo neobmedzený vstup do ONLINE KURZU

70,- Eur

Možno vás napadajú tieto otázky:

Je online kurz dobrá voľba? Naučím sa to aj bez lektora?

 • - tým, že sa k materiálom môžete vracať ako často budete chcieť, vám neunikne žiadny detail
 • - videá si môžete pozrieť toľkokrát, koľko budete potrebovať
 • - idete svojim vlastným tempom
 • - každý deň bude pre vás sprístupnená nová lekcia, ktorej sa môžete venovať v čase, ktorý vyhovuje vám bez cestovania, na mieste, kde   sa cítite príjemne
 • - ak by ste predsa len cítili, že chcete mať pri sebe lektora, môžete sa prihlásiť sa na kurz reflexnej masáže naživo, ktorý nájdete TU.

Zvládnem to aj keď som začiatočník a o reflexnej masáži počujem prvý krát?

 • - nemusíte byť profesionálny masér, aby ste dokázali urobiť masáž chodidiel
 • - najdôležitejšie je mať chuť a nájsť si čas na to, aby ste si pozorne prezreli všetky videá a popritom masírovali nohy vašich blízkych, nič vám nebráni v tom, aby ste urobili rovnakú masáž ako profesionálny masér

Mám strach, nemôžem touto masážou niekomu ublížiť?

 • - ničoho sa nebojte,  hneď v druhom videu sa dozviete, kedy reflexnú masáž nie je vhodné robiť
 • - zostava, ktorú sa počas tohto kurzu naučíte je harmonizačná, ak ju budete robiť presne podľa návodu, krásne ňou zharmonizujete celé telo a nielen to, uvoľníte ňou aj emócie, ktoré má väčšina z nás zablokované
 • - v miestach, kde bude na chodidle ostrá, bodavá bolesť, budete masírovať jemnejšie a naopak na miestach, kde bolesť nebude môžete masírovať silnejšie

Môžem pomôcť sebe alebo svojim blízkym touto masážou aj pri zdravotných problémoch?

 • - áno môžete, táto masáž sa dá využiť aj ako podporný prostriedok pri rôznych zdravotných problémoch, ale hlavne na zharmonizovanie celého tela
 • - konkrétne zdravotné problémy a ukážky použitia reflexnej masáže pri nich, sa preberajú na živom kurze, ktorý nájdete v hornom menu KURZY

Som masér a chcel by som túto masáž využívať aj pre svojich klientov, ako získam certifikát?

 • certifikát môžete získať  osobne na živom kurze, viac podrobností o obsahu kurzu nájdete v hornom menu PRÍRODNE KÚRY

Ako často môžem túto masáž robiť?

 • pokojne aj každý deň, ale asi vo všetkom platí zlaté pravidlo "Nič netreba preháňať." Oveľa účinnejšie je ak niečo robíte pravidelne a v kratšom časovom úseku, ako keby ste to robili dlho a  len  raz za čas.

Nebudú ma z toho bolieť prsty?

 • - na začiatku to robte jemne a tlak prispôsobte sile vašich prstov
 • - veľkou výhodou je, že ak budete masírovať pravidelne, o nejaký čas pocítite, ako vaše prsty zosilnejú a to vám pomôže aj pri iných činnostiach

Napíšte mi

Keďže sa počas dňa venujem klientom, nedvíham telefón, svoje otázky mi môžete napísať na túto emailovú adresu:

annahyckova@dotykbylinky.sk