Spätná väzba je dôležitá pre každého z nás.

RECENZIE

Pre mňa, aby som vedela, čo  mojim klientom najviac pomáha, kde  sa mám zlepšovať. Pri mojej práci je veľmi dôležité, aby sme sa spoločne zladili a aby mi klient dôveroval. Svoju prácu sa snažím robiť najlepšie ako viem. 

Pre vás, aby vám pomohla pri výbere  a rozhodovaní sa, či som ja a moja práca,  tou správnou voľbou.

Veľmi pekne ďakujem za každú recenziu, ktorú mi poskytnete. Napísať ju môžete na google stránku, na facebook, alebo poslať len tak v správe na adresu annahyckova@dotykbylinky.sk.

RECENZIE na reflexnú masáž

Na reflexnú masáž chodidiel chodím pravidelne. Niekoľko dní pred masážou ma pobolievalo v podbrušku. Bola som u svojej obvodnej lekárky, ktorá mi povedala, že sa jedná o zápal močového mechúra. Ale ja som žiadne problémy s močením nemala. Pri reflexnej diagnostike z chodidiel mi nereagovala plôška močového mechúra, ale ľavého vaječníka. A naozaj moja gynekologička potvrdila, že sa nejedná o zápal mechúra, ale zápal ľavého vaječníka.

Zuzana S.pravidelná klientka

Už niekoľko rokov trpím astmou. Na reflexnú masáž chodidiel chodím tak raz za mesiac. V období, kedy bolo pre mňa vo vzduchu veľa alergénov sa mi dýchalo omnoho ťažšie ako inokedy. V deň masáže bolo moje hrdlo stiahnuté a vyzeralo to, že astmatický záchvat nenechá na seba dlho čakať. Už počas masáže sa moje hrdlo uvoľnilo, dych bol pokojný a odchádzala som na moje prekvapenie bez ťažkostí.

Lucia K.pravidelná klientka

Na reflexnú masáž som prišiel zo zvedavosti. Zaujímalo ma, čo všetko sa dá zistiť z môjho chodidla a či to bude totožné s mojimi zdravotnými problémami. Musím povedať, že som bol veľmi prekvapený. Všetko sedelo, dokonca mi bola diagnostikovaná aj krátkozrakosť, ktorú mám a problémy s ľavým uchom (dva dni predtým mi natiekla do ucha voda a mal som v ňom zaľahnuté).

Michal P.zvedavý klient

RECENZIE na online program Dotyk na chodidle - reflexná masáž chodidiel

Vlaďka Botlíková, www.vladanabotlikova.cz

On-line kurz Dotyk na chodidle je výborný jednak pro ty z vás, kdo chcete členům své rodiny nebo svým přátelům dopřát skrze reflexní masáž chodidel nevšední zážitek. Tedy nejen udělat opravdu dobře vašim blízkým, ale naučit se hodně i vy sami, také o svých chodidlech.

Hned úvod je dobře strukturovaný, dozvíte se zde dobře uchopitelnou formou, jak vlastně reflexní masáž funguje a proč je důležité stimulování bodů na chodidlech. Jednotlivá videa provádějící celou masáží, jsou dobře zpracovaná: je vidět "pod ruku", jak se má noha uchopit a jak přesně jednotlivé hmaty provést.

Co se mi opravdu moc líbí, je bonus, jak najdeme jednotlivé orgány na chodidle. Toto video je krásně přehledné, vizuálně zapamatovatelné a člověk se opravdu naučí, kde na nártu či chodidle se který orgán promítá. Znalost reflexní masáže nohou je velmi užitečná každému, koho zajímá zdraví. A podle tohoto kurzu se to opravdu dobře naučíte.

Jana Ohanková, autorka projektu OBUJ SE DO CHÚZE, www.janaohankova.cz

"Hanka v tomto kurze nádherne skĺbila kurz reflexnej terapie chodidiel a vnútornej pohody. Srší z neho ako profesionalita, tak pohoda a láska. Na tomto kurze si veľmi cením to, že kľud a pohodu vám Hanka naozaj predá. Zároveň sa veľmi starostlivo venuje výuke. Jednotlivé moduly sú starostlivo pripravené a vhodné pre začiatočníkov (ako som ja). Vrelo kurz doporučujem všetkým, ktorí chcú podporiť svoje zdravie, pohladiť svoje nohy a svoje srdce."

 

Michal Babiar,    www.seigokan.sk

Je to super. Také príjemné a jednoducho pochopiteľné. Tie videá sú geniálne. Je to fantasticky zrozumiteľné a bavilo ma to a to je hlavné. Aj tie pikošky sú super.

Václav Vocásek,    www.osmbrokatu.cz

Kurz se mi moc líbil. Vše je jasně a jednoduše vysvětlené. Obrazové zobrazení je velice přehledné a vede k pochopení pricipů. Podle praktických ukázek je možné poznatky okamžitě využít. Postupy v kurzu ovlivňují celkové zdraví člověka (účinky jsou velice příjemné). Působí na vnitřní orgány, klouby, páteř, imunitu atd. Velice užitečný kurz, který vřele doporučuji.

Mária Fabuľová

Ďakujem za prístup do kurzu, ktorý sa mi páčil a som s ním veľmi spokojná. Je to veľmi dobre a podrobne vysvetlené. Vždy pred spaním si niektorú lekciu skúšam na sebe. Ďakujem vám ešte raz.

RECENZIE na kurz naživo

Norika Rakúsova, účastníčka kurzu, www.salonnorax.sk

...NA DRUHÝ DEŇ SOM SI PAMATALA 99% BEZ OPAKOVANIA...

Píšem síce trošku oneskorene po kurze,ale má to svoje dôvody 😊 Kurz bol nad moje očakávania,ešte lepší než som čakala. Výučba na jednotku,mala som obavy či si to správne zapamätám,ale bolo to tak super vysvetlené,že to na druhý deň som si pamätala na 99% bez opakovania. Nemenila by som nič,hlavne nie úžasnú lektorku Haničku,bez nej by to nebolo ono 😍 Je veľmi dôležité kto vás učí,lebo prenesie na vás aj lásku k tomu čo vám odovzdáva ❤ Každému odporúčam

Katarína Sujová, účastníčka kurzu

...VŠETKO MALO HLAVU A PATU A KRÁSNE SA TO DALO NAUČIŤ...

Kurz bol nad moje očakávania, nevedela som čo môžem čakať, ako to bude prebiehať, ale nič by som nemenila. Celý priebeh výuky aj praktickej aj toretickéj bol perfektný. Vedela som čo bude, ako bude.....všetko malo hlavu a pätu a krásne sa to dalo všetko naučiť. Dostala som neskutočné množstvo úžasných informácii a získala som mnoho vedomostí. Teším sa na ďalší ĎAKUJEM

Mária Hudáčová, účastníčka kurzu

...AJ KEĎ SOM CHODIDLÁ MASÍROVALA AJ PREDTÝM, TERAZ TO ROBÍM EŠTE RADŠEJ...

Kurz sa mi veľmi páčil. Naučila som sa veľa nových vecí. Som rada, že som si ho zopakovala, aj keď som reflexku chodidiel pred tým robila. Teraz ju robím ešte radšej. Vrelo odporúčam.