dotyk bylinky

...inšpirácie z prírody...

TIP na BYLINKOVÚ DOVOLENKU

kuks dvere

Viete čo je za týmito veľkými dverami? Raj pre bylinkárov.

Predstavte si, že dovolenkujete na chalupe v malej českej dedinke a vašim jediným susedom je veľká bylinková záhrada. Ráno po prebudení môžete prebehnúť ešte naboso so šálkou čaju, alebo kávy cez zadné dvere priamo do záhrady a vychutnávať si vôňu byliniek. Ukážem vám, čo sa skrýva za týmito dverami.

kuks za dveramiMnožstvo bylinných záhonov a lavičiek skrášľujú sochy od Bernarda Brauna. Záhradu navštevuje množstvo turistov, ale len cez deň počas otváracích hodín. Z chalupy, na ktorej sme dovolenkovali sme do záhrady mohli chodiť od včasného rána až do neskorého večera a vychutnávať si pokoj a kľud bez turistov. Pokochajte sa aj vy krásou tejto bylinnej záhrady. Na konci vám prezradím, kde ju nájdete.

kuks5

kuks4

kuks7

kuks10

vtacik

Jasné, že sa tu páči aj zvieratám, poletujú si tu vtáčiky a pobehujú zájace.

Dedinka, v ktorej túto krásu môžete nájsť sa volá KUKS a záhrada je za Hospitalom v Kukse.

hlavna

Na lúkach, ktoré sú okolo dediny rastie tiež množstvo byliniek. My sme si tu natrhali ľubovník a na chalupe spravili ľubovníkový olej. Ak by ste nevedeli ako sa robí, tu je recept.

P1050820

A ešte pridávam link na chalupu, v ktorej sme bývali. Určite sa dá nájsť ubytovanie aj priamo v dedine, ale táto chalupa je ako jediná za záhradami Hospitalu.

http://ubytovani-kuks.cz/

Zaujala vás táto téma? Chcete sa viac dozvedieť o bylinkách a  reflexnej masáži chodidiel?

Vložte svoju emailovú adresu a kliknite na Odoslať.chcem ísť na hlavnú stránku

Anna Hyčková
Nohy máme vždy so sebou a bylinky rastú všade okolo nás. Ukážem vám, ako ich používať pre naše zdravie." Môj príbeh si môžete prečítať tu >>

ONLINE PROGRAM

DIAGNOSTIKA Z CHODIDLA

EBOOK ZADARMO

Komentáře