Neverili by ste, čo všetko cez ne môžete zistiť o svojom zdraví.

Pre viac informácii kliknite TU.

Hľadáte prírodnú cestu pre zlepšenie a zharmonizovanie svojho zdravia?

Príroda uzdravuje a bylinky nám boli dané, ako úžasní pomocníci.

Túžite používať bylinky, ale neviete si poradiť s tým, na čo je ktorá bylina vhodná?

Stiahnite si PRAKTICKÚ KARTU základných byliniek, ktorá vám pomôže rozhodnúť sa pri ich výbere. Vyhľadať vhodnú bylinku bude pre vás jednoduché, rýchle a praktické, bez dlhého rozmýšľania a hľadania.

BONUS KARTA - ako si vybrať body na chodidle. Ich stláčaním dokážete nielen regenerovať svoje telo, ale podľa bolesti sa dá zistiť aj to, ktorý orgán máte oslabený, aby ste mohli venovať viac pozornosti jeho regenerácii.

Stalčte tlačítko STIAHNUŤ ZADARMO, vložte svoj email

STIAHNITE SI ZADARMO
Chcem si stiahnuť karty

A pri popíjaní dobrého bylinného čaju a pozeraní videí,  si  namočte svoje nohy do teplého bylinného kúpeľa.  Vyberte vodné bylinky podľa problému, ktorý chcete riešiť. Naučiť sa to môžete v:

Pocit, ktorý zažijete, vás prekvapí. Ale, poďme pekne poporiadku...

...kedysi boli ľudia omnoho zdravší a mali viac energie. Jednou z vecí, ktorú robili bolo to, že si neustále stimulovali body na chodidlách bosou chôdzou....

PRÍRODNÁ KÚRA CEZ CHODIDLÁ   REFLEXNÁ MASÁŽ

Čo je to a ako vám môže pomôcť?

 

3 výhody, ktoré vám táto masáž prinesie do života

Výborná prevencia

Kedysi ľudia chodili naboso a vôbec nebývali tak často chorí ako dnes. Masírovaním bodov na chodidlách dokážete zvýšiť imunitu celého tela. Vaše deti si to určite obľúbia.

PRVÁ POMOC, ktorú máte vždy so sebou

Ak sa stane vám, alebo niekomu z vašich blízkych úraz, stláčaním bodu nervovej sústavy na chodidle dokážete zabrániť šoku, ktorý vzniká pri úraze. Dokonca existuje bod, ktorým preberiete človeka z bezvedomia. Odskúšané v praxi, naozaj to funguje.

POMOCNÁ TERAPIA

Ak už robíte nejakú liečbu , reflexná masáž je veľmi dobrou pomocnou terapiou. Pomôže vám nielen odstrániť bolesť, ale veľmi často aj nájsť príčinu vášho problému. Viac si môžete prečítať v BLOGU, ktorý nájdete v hornom menu.

ZAČNITE tým, že kliknete na obrázok pod týmto textom. Otvorí sa formulár a po vložení svojho emailu si môžete pozrieť VIDEO

z videa sa dozviete, čo všetko môžete cez svoje chodidlá zistiť

REFLEXNOU MASÁŽOU CHODIDIEL

dokážeme cez  body naše telo nielen  stimulovať, ale  aj dosť dlhú dobu dopredu zistiť, ktorý z orgánov je oslabený a potrebuje zvýšenú starostlivosť.

Zdá sa vám to nemožné? Neveríte, že by to mohlo fungovať?

Prečítajte si skutočné príbehy a skúsenosti ľudí s reflexnou masážou chodidiel.

Na reflexnú masáž chodidiel chodím pravidelne. Niekoľko dní pred masážou ma pobolievalo v podbrušku. Bola som u svojej obvodnej lekárky, ktorá mi povedala, že sa jedná o zápal močového mechúra. Ale ja som žiadne problémy s močením nemala. Pri reflexnej diagnostike z chodidiel mi nereagovala plôška močového mechúra, ale ľavého vaječníka. A naozaj moja gynekologička potvrdila, že sa nejedná o zápal mechúra, ale zápal ľavého vaječníka.

Zuzana S.pravidelná klientka

Už niekoľko rokov trpím astmou. Na reflexnú masáž chodidiel chodím tak raz za mesiac. V období, kedy bolo pre mňa vo vzduchu veľa alergénov sa mi dýchalo omnoho ťažšie ako inokedy. V deň masáže bolo moje hrdlo stiahnuté a vyzeralo to, že astmatický záchvat nenechá na seba dlho čakať. Už počas masáže sa moje hrdlo uvoľnilo, dych bol pokojný a odchádzala som na moje prekvapenie bez ťažkostí.

Lucia K.pravidelná klientka

Absolvoval som kurz reflexnej masáže. Okrem iných bodov sme sa učili aj bod, ktorý dokáže zharmonizovať celé telo a zabrániť šoku pri úraze. Som tréner bojového športu a o nejaký čas som si mohol vyskúšať v praxi, ako to funguje. Jednému z mojich žiakov sa podarilo seknúť do obočia. Hneď ako sme zastavili krvácanie sa dotyčný roztriasol a začal chytať posttraumatický šok. Zatláčal som mu spomínaný bod na chodidle. Chlapec sa do niekoľkých minút upokojil a k žiadnemu šoku nedošlo.

Michal B. www.seigokan.skúčastník kurzu,

Volám sa Anna Hyčková...

...k prírodným kúram pre zdravie som sa dostala vďaka zdravotným problémom mojich detí. Postupne to prerástlo až k zmene môjho povolania a už niekoľko rokov pomáham nielen sebe, svojej rodine, ale aj mojim klientom pomocou byliniek a masáži vnášať do života viac harmónie. Vediem kurzy, zbieram bylinky, ukazujem ako nájsť chuť začať robiť jednoduché malé kroky pre zlepšenie a posilnenie zdravia.

Viac o mne sa môžete dozvedieť v mojom príbehu.

Prečítajte si najnovšie články na BLOGU

Koreň púpavy - prírodná kúra pre vaše trávenie

Čaká na vás VIDEO, ČLÁNOK a RECEPTY, z ktorých sa dozviete: ako môže posilniť koreň púpavy vaše…

celý článok

PRVOSIENKA - zdroj vitamínu C

Čaj z tejto jarnej bylinky určite poznáte, ale skúšali ste si vyrobiť olej na telo? Prekvapí vás…

celý článok

Lahodná pohánka

Ak  potrebujete obohatiť svoj jedálniček bezmäsitým jedlom, vyskúšajte recept, v ktorom sa dočítate aj to, čo ktorá…

celý článok

Jeden tajný tip - AKO UROBIŤ ŽENE RADOSŤ

"Tá moja je vkuse nespokojná. Nedá sa to s ňou vydržať. Nech čokoľvek urobím, vždy je to…

celý článok

Novinky môžete sledovať aj na facebooku

ANNA HYČKOVÁ

dotykbylinky©2018

Ak máte otázky kontaktujte ma.

 

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.